A VLG Kábelkereskedelmi Kft. termék menedzser munkatársat keres.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkörrel való folyamatos kapcsolattartás telefonon, írásban és személyesen.
  • Ügyfélkör felkutatása, bővítése.
  • Termékmenedzselés, fejlesztés, bővítés, optimalizálás, tervek készítése.
  • Piaci elemzések, tervek és stratégiák kidolgozása.
  • Önálló szerződéskötés, dokumentáció és helyszíni tanácsadás.
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Kábel tartószerkezetek ismerete.
  • Jó kommunikáció és meggyőző készség, magabiztosság, megbízhatóság.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Precíz gyors munkavégzés
  • Jó szervezői készség.
  • Pozitív hozzáállás.
  • Ügyfél orientáltság
  • Problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten.

Előny:

  • Minimum 3 éves tapasztalat ilyen jellegű munkakörben.
  • Villanyszerelési anyagok ismerete.
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
  • Mérnök tanácsadási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény, szakmai tudás szerinti bérezés.
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség.
  • Nemzetközi környezet.